21. února 2016

Úvod


Vážení přátelé, kamarádi, kolemjdoucí,

rádi bychom Vás pozvali na poslední ročník Angmaru bez Špejcharu aneb Hledání Perly Změny. Tato akce se bude konat ve dnech 5.7 - 7.7 2018. V tomto ročníku se můžete těšit na boj o nové tituly, nové rébusy a hádanky, honbu za pokladem, ještě rychlejší herní spád, propojení hry s dějem, herní CP a hlavně jako vždy: hromadu skvělé zábavy.

Časový rozvrh:
středa: Večerní příjezd a registrace
čtvrtek(svátek): Herní den 1
pátek(svátek): Herní den 2
sobota: Herní den 3
neděle: Úklid a odjezd


 A komu je akce určena?


Angmar bez Špejcharu si našel své hráče v řadách lidí, kteří se hlavně rádi baví, a berou dřevárny s humorem a lehkou nadsázkou. O tom už napovídá náš bláznivý svět parodující fantasy romány, pohádkové příběhy, ale i sebe sama.

Akce je nastavena tak, aby se pobavili hráči od úplných začátečníků až po ostřílené dřevárníky či larpaře.

Od začátku spolupracujete jako tým, který soutěží s týmy vašich protihráčů. Každý Váš herní počin se nějak projeví na hodnocení v mnoha exkluzivních titulech, které je možno získat. Každý takový zisk Vás přibližuje celkovému vítězství ve hře.

Dopolední šarvátky o zdroje a odpolední vyhlašované bitvy o nová území prověří nejen Vaši zručnost se zbraní, ale i smysl pro strategii a hospodaření s herními zdroji. Vše je potřeba naplánovat tak, aby Vaše počínání přineslo pro Váš tým co největší prospěch.

Krvavá řež, kde s vynaložením posledních sil vyhrajete vysušené území, Vám zcela jistě přidá vojenskou prestiž. Tým, který ale díky tomu snadno vzápětí získá prosperující území, si určitě bude mnout ruce.

Kromě dobrých bijců je také dobré mít v týmu i někoho, kdo se bude věnovat plnění převážně nebojových kvestů. Tyto jsou založeny na principu hádanek a šifer, a rozvíjejí celkový příběh hry.

Ponořte se tedy s námi do prazvláštního světa plného pirátů, slepic, kurníků, mytických bytostí, ve kterém ožívají ti nejpodivnější hrdinové a prožívají svá neuvěřitelná dobrodružství.


S pozdravem
Organizátorský tým ABŠ 

Žádné komentáře:

Okomentovat